WHATSAPP'TAN ANINDA FİYAT

Lazer Uygulamaları

Dermatoloji (Yetişkin ve Çocuk)

DERMATOLOJİ HASTALIKLARI

User Name
Vitiligo tedavisi ne kadar sürmektedir?
Expert Name
Vitiligo tedavisi zaman alan bir süreçtir, biraz sabır gerektirir. Kliniğimizde ki muayeneden sonra doktorumuz bu konularda sizi bilgilendirecektir.
User Name
Lazerle tırnak mantarı tedavisinde hangi lazerler kullanılıyor ve ağrılı mıdır?
Expert Name
Lazerle tırnak tedavisinde ND:Yag Q-Switch lazerler kullanılabilir. İşlem çok kısa sürmektedir, bunun için çok ağrıdan bahsedilemez.
User Name
Sedef hastalığının kabuklanma hemen geçer mi, tedavi ne kadar sürer?
Expert Name
Tedavi için kabukların kaldırılmasından sonra 2-3 hafta içinde belirgin sonuçlar görülmeye başlanır.

BİZ SİZİ ARAYALIM

GÖNDER
0312 434 44 54 0 312 434 44 54
0312 434 44 54 0 530 445 58 48
bilgi@eloslazer.com.tr bilgi@eloslazer.com.tr

Vitiligo

Halk arasında ALA Hastalığı olarakta bilinir. Deriye rengini veren hücrelerin fonksiyon kayıpları sonucunda oluşmaktadır. Vücutta beyazlaşmış deri alanlarının görünmesi ile tanınır. Diz, dirsek, ağız ve göz civarı en sık görülen yerlerdir. Bulaşıcı bir hastalık değildir. Uygun ilaçlarla tedavi edilebilmektedir. “Vitiligo tedavi edilemez” görüşü yanlıştır. 15-20 yıl hastalık geçmişi olan hastalarda bile başarılı sonuçlar alınabilir.

Sedef Hastalığı

Deride adını aldığı renkli beyaz kabuklarla ortaya çıkan bir hastalıktır. Kimseye bulaşmaz, tedavi edilebilir. Sanıldığı gibi iç organlardan gelmez. Deri hariç saçlı deride ve tırnaklarda da görülebilir.

Tırnak Mantarı

Günümüzde çok rastlanan bir enfeksiyondur. İlaçla tedavisinin yanında gelişen teknoloji ile tırnak köküne uygulanan lazerlerle başarı artmış ve tedavi süresi kısalmıştır.

Saç Hastalıkları

Saç dökülmesi, saçkıran, kepek, saçlı deride mantar, saç biti, saçta yağlanma gibi sorunlar için bir çok tedavi yöntemi mevcuttur. Bu tedaviler için kliniğimiz doktoru Prof. Dr. Osman Köse’den randevu alabilirsiniz.