WHATSAPP'TAN ANINDA FİYAT

Lazer Uygulamaları

Botulinum Toksini, Dolgu, Örümcek Ağı

KIRIŞIKLIK TEDAVİLERİ

User Name
Ben 52 yaşındayım, alnımda ve göz kenarlarımda çizgiler oluştu, bu çizgileri yok etmek mümkün mü?
Expert Name
Merhaba Hatice hanım, doktorumuz sizi gördükten sonra bu çizgileri yok etmek için dolgu, botulinum toksini, Fraksiyonel lazer, SR veya ST uygulamaları, gibi yöntemlerden birini önerecektir. Kırışıklıklar için kliniğimizde bir çok işlem yapılmaktadır. Bu işlemler sonucunda şikayetlerinizden kurtulabileceğinize inanıyoruz.
User Name
Dudaklarımız daha dolgun görünmesini istiyorum, araştırdığım kadarı ile dudak dolgusu yaptırmam gerekiyor. Dudak dolgusu fiyatlarınızı öğrenebilir miyim? Dudak dolgusu kalıcı bir uygulama mıdır?
Expert Name
Sinem hanım maalesef doktorumuz sizi görmeden fiyat veremiyoruz. Kliniğimizi ziyaret ederseniz hem doktorumuzla görüşürsünüz, hem de fiyatlar hakkında bilgi alabilirsiniz. İkinci sorunuz cevabı; dolgu uygulamalarının hiç biri kalıcı yöntemler değildir. Dolgu maddeleri çeşitlerine göre 4 ay ile 2 yıl arasında etkinliklerini sürdürüler. Sizin için karar verilecek dolguya göre bu sürelerde belli olacaktır.
User Name
Örümcek ağı çok ağrılı bir uygulama mıdır?
Expert Name
Örümcek ağında kullanılan ipler deri altına çok ince iğneler vasıtası ile bırakılır. Bu yüzden iğne acısı kadar bir acısı vardır. Bu acıyı hissetmemeniz için uygulamadan önce yüzünüze anestezik kremlerle lokal anestezi yapılmaktadır.
User Name
Lazerlerle yüz gençleştirme işlemi nasıl yapılıyor?
Expert Name
Kliniğimizde bulunan Fraksiyonel lazerle cilt soyma işlemi yapılarak alttan taze ve yeni bir derinin gelmesi hedeflenmektedir.
DAHA FAZLA GÖSTER

BİZ SİZİ ARAYALIM

GÖNDER
0312 434 44 54 0 312 434 44 54
0312 434 44 54 0 530 445 58 48
bilgi@eloslazer.com.tr bilgi@eloslazer.com.tr

Botulinum Toksini

Gülme, gözleri kısma, kaşları kaldırma, kaşları çatma gibi mimiklerimiz sebebiyle yüzümüzde çizgiler oluşur. Yaşımız ilerledikçe bu çizgiler kalıcı olmaya başlar. Kalıcı olan bu kırışıklıklar sebebiyle ifademizde değişir. Mimik yapmadığımız zamanlarda bile kızgın, asık suratlı veya kısık gözlü görünmeye başlarız. Bu kırışıklıklar oluşmadan önce yapılacak Botulinum Toksini uygulamaları sayesinde bu kırışıklıkların oluşmasını önlemiş oluruz.

Dolgu, Dudak Dolgusu

Yüzümüzde oluşmuş ve artık kalıcı hale gelmiş kırışıklıklar, gülme çizgileri, alın çizgileri dolgu maddeleri ile alttan doldurularak düz hale gelmeleri sağlanır.

Dolgu maddeleri hacim verdiği için ikinci bir amaçla da kullanılabilirler. Örneğin dudaklarının ince olmasından şikayet edenler için dudak içi enjeksiyonla, dudaklara hacim kazandırılabilir, elmacık kemiklerinin daha belirgin olmasını isteyenlerde kullanılabilir. Yüzünde asimetrik görüntü olanların yüzleri dolgu maddeleri yardımı ile simetrik hale getirilebilir.

Ameliyatsız Yüz Germe

Son yıllara kadar yüz germe için kullanılabilen yegane yöntem plastik cerrahi operasyonlarıydı. Son yıllarda gelişen cihazlar ve enjeksiyon uygulamaları sayesinde ameliyatsız olarak yüz germe uygulamaları yapılmaya başlandı. Bu uygulamalar sayesinde yüz güldürücü sonuçlarda alınmaktadır.

Ameliyatsız yüz germe uygulamalarında, kombine işlemler yapmak gerekebilmektedir. Hangi işlemlerin size uygun olduğuna, doktorumuz karar vermektedir. Muayene sonucunda aşağıda ki uygulamalardan hangisi veya hangilerinin yapılacağına karar verilir.

Botulinum toksini, Dolgu uygulamaları, Fraksiyonel Lazer uygulmaları, Diode Lazer uygulamaları, IPL uygulamalrı, Örümcekağı, PRP, iple Asma, Dermapen, Dermaroller gibi uygulamalar.