WHATSAPP'TAN ANINDA FİYAT

Lazer Uygulamaları

Lazer Epilasyon

LAZER EPİLASYON YÖNTEMLERİ

User Name
İyi Günler, 28 yaşındayım Tüm Vücut lazer hakkında bilgi almak istiyorum. Hangi cihazı kullanıyorsunuz. Tüm vücut kaç seansta biter. Yaklaşık seans maliyeti kaç liradır? Teşekkürler.
Expert Name
Merhaba Hayriye hanım. Lazer epilasyon işleminde ten rengi ve kıl rengi çok önemlidir. Ten ve kıl rengine göre Lazer Epilasyon yapılacak teknolojiyi doğru seçmek gerekir. Günümüzde 3 çeşit lazer epilasyon teknolojisi vardır. Bunlar Alexandrite Lazerler, ND:Yag Lazerler ve Diode lazerlerdir. Kliniğimizde bu üç teknolojide bulunmaktadır. Kliniğimize geldiğiniz zaman hangi teknoloji size uygunsa o lazerle işlem yapılır. Kaç seansta biter diye sormuşsunuz. Seans sayısı kişiden kişiye değişmektedir. Genel bir ortalama vermek gerekirse vücut bölgesi ortalama 8 seans, yüz ve ön kol ise yaklaşık 10 seans sürmektedir. Maalesef sizi görmeden fiyat vermemiz mümkün değil. Kliniğimize uğrarsanız fiyatlandırmayı ancak burada yapabiliriz.
User Name
Selam, IPL epilasyon yapıyor musunuz?
Expert Name
Selam İnci hanım, kliniğimizde IPL Epilasyon yapabilen cihaz mevcut, fakat epilasyon işlemi için Lazer Epilasyon yöntemlerini tercih ediyoruz. Çünkü daha hızlı ve ve başarılı sonuçlar alıyoruz. Zaten IPL teknolojisi lazer epilasyon değildir. IPL foto epilasyon yöntemidir. Yani yoğunlaştırılmış ışık demek. Kliniğimizde ki IPL cihazını hocamız tedavilerde kullanmaktadır.
User Name
Merhabalar, Ben 25 yaşındayım, yanaklarımda ve boynumdaki kıllar için lazer epilasyon yaptırmak istiyorum. Bu işlemi yapıyor musunuz ve kaç liradır acaba?
Expert Name
Selam Murat bey, tabi ki kliniğimizde sakal üstü ve boyun bölgeleri için de lazer epilasyon yapıyoruz. Fakat sizi görmeden fiyat vermemiz mümkün değil. Kliniğimize geldiğiniz zaman fiyatlandırmasını yaparız.
User Name
Selam lazer epilasyon için araştırma yapıyorum. Bazı web sitelerinde Sağlık Bakanlığı Ruhsatlı klinik diye bir şey yazıyor, bu ne demek acaba, sizin ruhsatınız var mı?
Expert Name
Selam Sefa bey, günümüzde Lazer epilasyon yapabilen işletmeler Sağlık Bakanlığı tarafından ruhsatlandırılır ve denetlenirler. Bizim kliniğimizin de Sağlık Bakanlığından ruhsat almış işletmelerden biridir. Bunun dışında güzellik salonu, güzellik merkezi, kuaför, spor tesisi vb. işletmelerde lazer epilasyon ve lazerli diğer tüm işlemler yapılamaz.
DAHA FAZLA GÖSTER

BİZ SİZİ ARAYALIM

GÖNDER
0312 434 44 54 0 312 434 44 54
0312 434 44 54 0 530 445 58 48
bilgi@eloslazer.com.tr bilgi@eloslazer.com.tr

Alexandrite Lazer Teknolojisi

Alexandrite lazer epilasyon, ülkemizde yaşayan insanların birçoğuna uygun lazer epilasyon yöntemidir. Alexandrite lazer, açık renk cilt tipi ve koyu renk kıllarda etkili olmaktadır. Alexandrite lazer uygulamasında kıllar ağda yapılmış gibi hemen yok olur. Lazer epilasyon yöntemleri arasında acısı en az olan lazer sistemidir. Kliniğimizde kullanılan Lightage Epicare LPX cihazların sevilen özelliklerinden biri de çok hızlı olmasıdır. Böylece uygulamaya gelen kişiler çok fazla zaman ayırmak zorunda kalmazlar. Örneğin bayanlarda tüm vücut uygulaması yaklaşık 45-60 dk. sürmektedir. Uygulama esnasında Zimmer Kuru Soğuk hava üfleyen cihazlarla birlikte kullanılmaktadır. Böylece ağrı hissi ve yanık ihtimali çok azalmaktadır.

Buz Lazer Teknolojisi

Buz Lazer, epilasyon ve lazer epilasyon uygulamalarının en acısız, en hızlı ve en son teknolojisidir. 810nm dalga boyunda bir diode lazer teknolojisiyle çalışır. Lazer epilasyon 2009 yılında Ütüleme Epilasyon teknolojisi sayesinde acısız bir hale getirilmiştir. Buz Lazer teknolojisiyle lazer epilasyon a bambaşka bir boyut getirdi, artık acı yok, çünkü artık Soprano ICE lazer cihazlarının başlığı Buz, işte Buz Lazer ismi de buradan geliyor. Artık seans süreleri yarı yarıya kısaldı çünkü artık Soprano ICE lazer cihazlarının tedavi başlık uçları çok daha geniş ve büyük işte bu yüzden, Buz Lazer çok daha hızlı. BuzLazer teknolojisiyle sıcak taş masajı konforunda ve çok kısa süren seanslarıyla uygulama yaptırabilirsiniz.

ND YAG Lazer Teknolojisi

Nd-Yag lazerler koyu renk cilt tipi ve koyu renk kıl tiplerinde etkilidir. Cilt tipi koyu olmakla beraber ND Yag lazerlerde yanık riski olmamaktadır. Koyu renk cilt tipi olan kişilerin ND Yag lazerleri tercih etmesi gerekir.

Diode + RF Lazer Teknolojisi

Diode lazer epilasyon yöntemini, açık renk cilt tipi ve açık renk kıllarda etkili olup, biraz ağrılı bir yöntemdir. Kumral ve sarışın kıl tiplerinde etkilidir. Kliniğimizde bulunana Syneron eMAX Diode Lazer cihazı Radyo Frekans desteklidir. Radyo frekans sayesinde çok daha etkili sonuçlara ulaşılmaktadır. Radyo Frekans etkisi sayesinde ince kıllarda da başarı sağlanmaktadır. Uygulama konforu için soğuk hava üfleyen Zimmer cihazı ile birlikte jelde kullanılmaktadır. Kıllar, işlem yapıldıktan sonra 7-14 gün aralığında kendi kendine dökülürler.

IPL Foto Epilasyon

IPL Epilasyon: (Intense Pulse Light) teknolojisi ile çalışan cihazlara IPL denir ve foto epilasyon yapmakta kullanılır. Ancak isminin açılımından da anlaşılacağı gibi bunlar lazer cihazları değil yoğunlaştırılmış ışık teknolojisini kullanan cihazlardır. Bunun için kesinlikle lazer cihazı olarak kabul edilemezler. Bu cihazlar aslında doktorların cilt tedavilerinde kullanması için üretilmişlerdir. Cilt tedavileri yapılırken, tedavi bölgesinde ki kıllarda bir miktar azalma görülmüştür. Sonra üreticiler bu cihazları epilasyon cihazı olarak satmaya başlamışlardır. Fakat epilasyonda çok fazla seans yapmak gerektiği ve yanık riski yüksek olduğu için tercih edilmemektedirler. Ayrıca IPL Foto Epilasyonda oluşacak izler kalıcı olmaktadır. Kliniğimizde Syneron eMax IPL cihazı bulunmaktadır. Bu teknolojiyi doktorumuz genellikle tedavi amaçlı kullanmaktadır.

Lazer

Lazer