WHATSAPP'TAN ANINDA FİYAT

Lazer Uygulamaları

Yüz Gençleştirme Uygulamaları

YÜZ GENÇLEŞTİRME TEDAVİSİNDE KULLANILAN YÖNTEMLER

User Name
İyi Günler, gözlerimin kenarında ve alnımda ki kırışıklıklardan nasıl kurtulurum?
Expert Name
Merhaba Rana hanım, göz kenarlarında ve alında ki kırışıklıklar günlük hayatımızda yaptığımız mimiklerle oluşurlar. Bu kırışıklar kalıcı hale gelmediyse en faydalı yöntemlerden biri Botulinum uygulamalarıdır. Doktorumuz sizi gördükten sonra Botulinum yerine Fraksiyonel lazer veya Dermapen işlemi de önerebilir.
User Name
Ben 45 yaşında bir bayanım son yıllarda gıdı bölgemde sarkmaya başladı. Bu sarkmayı geri döndürmek için bir tedavi var mıdır?
Expert Name
Merhaba Gülcan hanım, kliniğimizde tedavi uygulamaları Prof. Dr. Osman Köse tarafından yapılmaktadır. Gıdı sarkmaları için hocamız sizi gördükten sonra enjeksiyon, radyo frekans, eMAX ST veya Matrix IR uygulamalarından birini önerebilir.
User Name
Selam, ben beyaz tenliyim. Yüzümde özellikle yanaklarım devamlı kırmızı görünüyor. Heyecanlanınca veya stres olunca bu kırmızı görüntü daha da artıyor. Yanaklarımda ki bu kırmızılıkları yok etmek mümkün müdür?
Expert Name
Merhaba Semih bey, yüzünüzde görünen bu kırmızılıklar aslında cildin hemen altında ki kılcal damarlar sebebiyle olurlar. Bu durum düzeltmek için için günümüzde en başarılı sonuçlar Nd:Yag ve KTP lazer uygulamaları ile alınmaktadır. Kliniğimizde de bu tedaviler için bu iki lazer kullanılmaktadır.
User Name
38 yaşındayım cildim devamlı kuru ve mat görünüyor. Bir çok defa cilt bakımı yaptırdım, her gün nemlendirici kremler kullanıyorum ama pek fayda etmiyor. Arkadaşlarım mezoterapi yaptırmamı söylediler. Mezoterapi benim durumum için iyi bir uygulama mıdır?
Expert Name
Merhaba Çiğdem hanım, cildinizi nemlendirmek, canlandırmak ve daha parlak görünmesini sağlamak için kliniğimizde Mezoterapi, PRP, Gençlik Aşısı (IAL) ve Dermaroller gibi uygulamalar mevcut. Fakat bu uygulamalardan hangisinin size uygun olduğuna doktorumuz Osman Köse karar verebilir. Müsait bir zamanda bizi ziyaret ederseniz her türlü detaylı bilgiyi burada alabilirsiniz.
DAHA FAZLA GÖSTER

BİZ SİZİ ARAYALIM

GÖNDER
0312 434 44 54 0 312 434 44 54
0312 434 44 54 0 530 445 58 48
bilgi@eloslazer.com.tr bilgi@eloslazer.com.tr

Cilt Yenileme İçin

Cilt yenileme için kliniğimizde doktorumuz tarafından aşağıdaki yöntemler kullanılmaktadır:

Yüz Lekeleri İçin

Yüzdeki lekelerin tedavisinde doktorumuz tarafından kliniğimizde aşağıda ki yöntemler kullanılmaktadır:

Cilt Sarmaları ve Sıkılaştırma

Yüzünüzdeki sarkmaları ve gevşemeleri toparlamak için kliniğimizde doktorumuz tarafından bir çok yöntem kullanılmaktadır. Muayene sonrası bu yöntemlerden biri seçilir:

Kırışıklık İçin

Yüzünüzdeki kırışıklıkları yok etmek için doktorumuz tarafından bir çok yöntem kullanılmaktadır. Muayene sonrası bu yöntemlerden biri seçilir:

Cildi Canlandırmak İçin

Cildinize canlı ve parlak bir görünüm kazandırmak için doktorumuz tarafından yapılacak muayene sonucu aşağıda ki yöntemlerden biri seçilebilir:

Yüzdeki Damarlar İçin

Yüzünüzdeki damarlar yok etmek için doktorumuz tarafından yapılacak muayene sonucu aşağıda ki yöntemlerden biri seçilebilir: