WHATSAPP'TAN ANINDA FİYAT

Lazer Uygulamaları

Mezoterapi, PRP, Fibroblast

TEDAVİLER

User Name
Selamlar, alnımda yatay çizgiler ve yağlanma problemi var bu yöntemlerden hangisi benim için uygun olur.
Expert Name
Selamlar, alın çizgileri ve yağlanma için hangi yöntemin veya yöntemlerin size uygun olacağına doktorumuz Osman Köse sizi gördükten sonra karar verecektir. Genel bir bilgi vermek gerekirse yağlanma problemleri için mezoterapi yöntemi, alın çizgileri için ise botulinum toksini veya dolgu uygulaması yapılabilir.
User Name
Mezoterapide hangi ilaçları kullanıyorsunuz?
Expert Name
Sn. Buket Hanım, mezoterapi enjeksiyonlarında her zaman aynı ilaçlar, vitaminler, aminoasitler veya enzimler kullanılmıyor. Doktorumuz sizi gördükten sonra, sizin için hangi kombinasyonun uygun olacağına karar veriyor. Size özel bir kombinasyon hazırlıyor. Ön görüşme için ücretsiz randevu alabilirsiniz.
User Name
Merhaba, ben 35 yaşındayım dekolte bölgemde lekelenmeler var bunları yok etmek mümkün müdür?
Expert Name
Melike Hanım kliniğimizde leke tedavileri yapılmakta fakat bunun için doktorumuzun sizi görmesi gerekir. Kliniğimizi ziyaret ederseniz doktorumuz konu hakkında sizi bilgilendirecektir.
User Name
Fibroblast uygulaması ne kadar sürüyor?
Expert Name
Selam Arif bey, kök hücre tedavisi hızlı yapabildiğimiz bir uygulama değil maalesef. Çünkü sizden alına kan veya doku örneği özel bir laboratuvara gönderiliyor ve orada hücrelerin üretilmesi yaklaşık 4 hafta sürüyor.
DAHA FAZLA GÖSTER

BİZ SİZİ ARAYALIM

GÖNDER
0312 434 44 54 0 312 434 44 54
0312 434 44 54 0 530 445 58 48
bilgi@eloslazer.com.tr bilgi@eloslazer.com.tr

Mezoterapi Ne İçin Kullanılır?

Gençleştirme uygulamalarında, saç dökülmesinde, cilt hastalıklarında, çatlak ve skar tedavilerinde, bölgesel incelmede, yaşlılığın belirtilerini azaltmak için ve selülit tedavilerinde kullanılabilir.

PRP Ne İçin Kullanılır?

Yaşlılık belirtilerini azaltmakta, saç dökülmesinde, kırışıklık tedavilerinde, dekolte bölgesi tedavilerinde ve boyun bölgesinde kullanılabilir.

Fibroblast (Gençlik Aşısı) Kullanım Alanları?

Yüz yenileme, saç tedavisi, gençleştirme, çatlakların tedavisi, yara ve yanık tedavileri.