Özel Elos Lazer Referanslarımız

Müzeyyen P. 07.06.2016

Ben yurt dısında yasıyorum. Senenin balirli zamanlarinda Türkiye bulunabiliyorum. Her gelisimde mutlaka urarım. Tüm islemlerimi ve bakımlarımı yaptırırım. 6 yıldır geliyorum her seferinde aynı sıcaklık ile karsılasıyorum. Tüm calısanları cok seviyorum. 


Hasan O. 03.06.2016

Bir erkek olarak çekinerek başvurduğum Elos, vermiş olduğu son derece profesyonel hizmet ile tüm tereddütlerimi ortadan kaldırdı. Artık gönül rahatlığı ile geliyorum. Elos mahremiyetinize önem veriyor. Elos son derece bilgili personeller ile çalışıyor. Elos yaptığı işe önem veriyor. Elos size sadece müşteri gözü ile bakmıyor. Daha ne söyleyebilirim ki? Tüm ekipten son derece menunum. 


Kübra Bahadır Yılmaz 02.06.2016

Esin hanım işini çok severek yapıyor. Onunla çalışırken zamanın nasıl geçtiğini anlamıyorum :) Teşekkürler Esin' cim. Seni hep orada görmek isterim.


Rukiye Tütün 30.05.2016

Çok önceleri bu tür bir yer ile kötü tecrübelerim olmuştu. O yerde bir gördüğüm elemanı bir daha göremiyor ve herkese tek tek dert anlatmak zorumda kalıyordum. Üstelik konuya hakim olmadıkları için sürekli sorun çıkarıyorlardı. Diyeceğim şudur ki 4 yıl sonra Gül hanım, Uğur ve Nurgül' ü tekrar Elos' ta görmek paha biçilemez. Sırf bunun için bile Elosu asla bırakmam. Aileden biri gibiyim :)


Pınar Eser 26.05.2016

Birbirini hiç tanımayan bir kaç arkadaşımdan referans alınca anladım ki gelmem gereken yer Elos. Çok doğru bir karar verdiğimi düşünüyorum. Personel son derece bilgili ve alakalı. Özellikle bana yardımcı olan Semra hanıma çok teşekkür ediyorum.


Menduh Karapınar 22.05.2016

Kliniğinize ilk gelmiş olduğum andan itibaren tüm işlemlerimde, göstermiş olduğunuz sabır ve güleryüz ile kendimi son derece rahat hissettiren tüm arkadaşlara teşekkürlerimi sunarım.


Açelya Mumcu 17.05.2016

Bu tür uygulamalara hep tereddüt ile bakmıştım ama boşuna zaman kaybetmişim. Keşke daha önce bu işlemi yaptırmış olsaydım. Göstermiş olduğunu ilgiye çok teşekkür ederim. 


Hülya C. 14.05.2016

Yıllardır sayıları gittikçe artan ve beni sıkıntıya sokan benlerimden tek seansta kurtulmuş olmanın mutluluğu paha biçilemez :) Teşekkürler Osman hocam.


Erol Şanal 11.05.2016

Dövmelerim nedeniyle başvurduğum Elos Poliklinikteki hocam Osman bey' e çok teşekkür ederim. Neredeyse hayatımın her noktasında karşıma bir engel olarak çıkan dövmelerimden sizin sayenizde kurtuldum. Saygılar


Neriman Kıymacı 08.05.2016

Kendimizi evimizde hissettiren tüm ekip arkadaşlarınıza çok teşekkür ediyorum. Gönül rahatlığı ile gelebileceğiniz bir klinik Elos. 


[1][2][3]...[6] Sonraki Sayfa »