WHATSAPP'TAN ANINDA FİYAT

Özel Elos Lazer Referanslarımız

Aydın Öngün 10.12.2017

Tavsiye üzerine gittim, çok beğendim, hijyene önem veren biriyim tam benim istedigim gibi teşekürler elos


Mehmet T. 07.08.2017

Kolumdaki dövme yüzünden askeri sınavlardan elendiğim için dövmemden kurtulmak için bir arkadaşımın tavsiyesi ile elos lazere gittim. Doktor beyle yaptığım görüşme sonucu başladığım dövme silme işleminde 4. seansta neredeyse dövmem yok oldu. Mülakatı geçtim. Hepinize çok teşekkür ederim.


C.Elif Kaplan 02.08.2017

Yüzümde çok sayıda ben vardı. Gittiğim bir çok yerden olumsuz cevap aldım. Bir arkadaşım Elos Lazerde Osman hocayı tavsiye etti. Görüşmeye gittiğim gün işlemimi yaptırdım ve aynı gün tüm benlerimden kurtuldum. Osman hocama başarılı ve acısız çalışması için çok teşekkür ederim. Ayrıca çalışan tüm arkadaşlar çok ilgili ve güleryüzlüydü. 


Murat Kalender 28.07.2017

Erkek olarak çekinerek başladığım lazer epilasyon işleminden son derece memnun kaldım. İlgisi ve güleryüzünden dolayı Esin hanıma teşekkür ederi. Murat K.


Pınar Doğan 27.07.2017

Elos lazerin evimizde hissettiren tüm ekibine en çok da kahrımızı çeken CANSU' ya sonsuz teşekkürler..


Deniz Deniz 22.07.2017

21 yaşında başladığım lazer epilasyondan 26 yaşına kadar bir sürü yere gitmeme rağmen kurtulamadığım ve artık umutsuzluğa kapıldığım anda arkadaşım sayesinde Elos ile tanıştım. Meğer yıllardır boşuna işlem yaptırıyormuşum. Elosun modern teknolojileri sayesinde 4. seansta yarısından fazlası gitti. Sayenizde çok mutluyum. Teşekkürler.


Tuana G. 18.07.2017

Mükemmel bir ilgi ve güleryüz var ve sadece paraya odaklanmıyorlar. 1. seansımda nasıl bir ilgi gördüysem 6. seansımda da aynı ilgi ile işlerini yapıyorlar. Prof. Dr. Osman Köse hoca ve ekibine çok teşekkür ediyorum. 


Hatice Zeynep T. 13.07.2017

Daha önce dövme sileme işlemi yaptırdığım yerde yanık oluştu ve sorunumu aktardığımda kesinlikle ilgilenmedir. İlgilenmemek şöyle dursun birde üstüne suçlu çıkardılar. ( Tunalıda kaçak bir güzellik salonu olduğunu sonradan öğrendiğim bir yer)  Bu olay üstüne Elos lazerde Prof. Dr. Osman Köse hocayı buldum. Poliklinik olmasına ve işlemi bizzat kendisinin yapmasına güvenerek ( bence kesinlikle doktor yapmalı) başlamış olduğum dövme silme işleminde 3. seansımda dövmem % 70 oranında kayboldu. Osman beye gösterdiği ilgi ve güleryüzden dolayı çok teşekkür ederim. Bir daha asla başka yere gitmem.


Mediha Sarper 11.07.2017

İsminizi çok fazla duymama rağmen alerjik bir bünyeye sahip olduğum için bir türlü cesaret edemiştim. Osman hoca ile yaptığım görüşme neticesinde içim çok rahatladı ve başlamaya karar verdim. İyiki başlamışım. 5. seansımda neredeyse tüylerim bitti.  Hiç bir sorun yaşamadan işlemlerim tamamlandı. Tüm ekibe çok teşekkür ederim.


Gizem Gaye Başaran 31.06.2017

Yıllardır kurtulamadım çillerim gitti inanabiliyor musunuz? :)))))) Çok umutsuzca başladığım tedavide bana yardımcı olan Osman hocam  çok teşekkür ederim :)))


[1][2][3]...[7] Sonraki Sayfa »