WHATSAPP'TAN ANINDA FİYAT

Özel Elos Lazer Referanslarımız

Murat Kalender 28.07.2016

Erkek olarak çekinerek başladığım lazer epilasyon işleminden son derece memnun kaldım. İlgisi ve güleryüzünden dolayı Esin hanıma teşekkür ederi. Murat K.


Deniz Deniz 22.07.2016

21 yaşında başladığım lazer epilasyondan 26 yaşına kadar bir sürü yere gitmeme rağmen kurtulamadığım ve artık umutsuzluğa kapıldığım anda arkadaşım sayesinde Elos ile tanıştım. Meğer yıllardır boşuna işlem yaptırıyormuşum. Elosun modern teknolojileri sayesinde 4. seansta yarısından fazlası gitti. Sayenizde çok mutluyum. Teşekkürler.


Tuana G. 18.07.2016

Mükemmel bir ilgi ve güleryüz var ve sadece paraya odaklanmıyorlar. 1. seansımda nasıl bir ilgi gördüysem 6. seansımda da aynı ilgi ile işlerini yapıyorlar. Prof. Dr. Osman Köse hoca ve ekibine çok teşekkür ediyorum. 


Hatice Zeynep T. 13.07.2016

Daha önce dövme sileme işlemi yaptırdığım yerde yanık oluştu ve sorunumu aktardığımda kesinlikle ilgilenmedir. İlgilenmemek şöyle dursun birde üstüne suçlu çıkardılar. ( Tunalıda kaçak bir güzellik salonu olduğunu sonradan öğrendiğim bir yer)  Bu olay üstüne Elos lazerde Prof. Dr. Osman Köse hocayı buldum. Poliklinik olmasına ve işlemi bizzat kendisinin yapmasına güvenerek ( bence kesinlikle doktor yapmalı) başlamış olduğum dövme silme işleminde 3. seansımda dövmem % 70 oranında kayboldu. Osman beye gösterdiği ilgi ve güleryüzden dolayı çok teşekkür ederim. Bir daha asla başka yere gitmem.


Mediha Sarper 11.07.2016

İsminizi çok fazla duymama rağmen alerjik bir bünyeye sahip olduğum için bir türlü cesaret edemiştim. Osman hoca ile yaptığım görüşme neticesinde içim çok rahatladı ve başlamaya karar verdim. İyiki başlamışım. 5. seansımda neredeyse tüylerim bitti.  Hiç bir sorun yaşamadan işlemlerim tamamlandı. Tüm ekibe çok teşekkür ederim.


Gizem Gaye Başaran 31.06.2016

Yıllardır kurtulamadım çillerim gitti inanabiliyor musunuz? :)))))) Çok umutsuzca başladığım tedavide bana yardımcı olan Osman hocam  çok teşekkür ederim :)))


Aliye Cömert K. 17.06.2016

4 yaşındaki oğlum için gezmediğim doktor kalmadı. Cilt problemine bir türlü çözüm bulamadık. Bir arkadaşımın tavsiyesi ile Osman hoca ile tanıştık. Çok şükür ilk muayeneden itibaren ciddi düzelmeler var. Artık asla bırakmam hocamı. Çok teşekkürler Osman hocam.


Bahar Borak 11.06.2016

Kaliteli ve güvenli hizmetleri ile kendine değer verenlerin adresi elos :)) Sonsuz teşekkürlerrrrrr Bahar


Müzeyyen P. 07.06.2016

Ben yurt dısında yasıyorum. Senenin balirli zamanlarinda Türkiye bulunabiliyorum. Her gelisimde mutlaka urarım. Tüm islemlerimi ve bakımlarımı yaptırırım. 6 yıldır geliyorum her seferinde aynı sıcaklık ile karsılasıyorum. Tüm calısanları cok seviyorum. 


Hasan O. 03.06.2016

Bir erkek olarak çekinerek başvurduğum Elos, vermiş olduğu son derece profesyonel hizmet ile tüm tereddütlerimi ortadan kaldırdı. Artık gönül rahatlığı ile geliyorum. Elos mahremiyetinize önem veriyor. Elos son derece bilgili personeller ile çalışıyor. Elos yaptığı işe önem veriyor. Elos size sadece müşteri gözü ile bakmıyor. Daha ne söyleyebilirim ki? Tüm ekipten son derece menunum. 


[1][2][3]...[7] Sonraki Sayfa »