WHATSAPP'TAN ANINDA FİYAT

Özel Elos Lazer Referanslarımız

Ahmet Talha Tuncay 19.05.2018

Elos lazerle tanıştığıma çok memnunum farklı yerlerden lazer seansı aldım ama hiç bir sonuç alamadım arkadaşımın ısrarıyla elos lazerle tanıştım çok iyi sonuçlar aldım çalışanları güler yüzlü sıcak kanlı aile ortamı herkese tavsiye ederim teşekkürler Havva hanım.


Burcu Doğan 19.05.2018

Lazer epilasyon için bir tanıdığım vasıtasıyla tavsiye üzerine gittim ve çok memnun kaldım. Lazer epilasyon arayan tüm tanıdıklarıma da öneriyorum üstelik. Paket program olarak aldığım için fiyatı da gayet uyguna geldi. Temizlik ve hizmet kalitesi de kesinlikle fiyatını hakediyor. Özellikle Semra hanıma uzmanlığı ve güleryüzlülüğü için çok teşekkür ederim.


Emine Arık 18.05.2018

Elos lazer ve ekibine gösterdiği ilgi ve özenden dolayı teşekkür ederim herkese tavsiye ederim ayrıca işlemi mi yapan Nuray hanıma ayrıca teşekkür ederim


Halit A. 18.05.2018

Elos lazer çalışanları başta Nuray hanım olmak üzere çok memnun kaldım kaliteli temiz güvenilir bundan sonra başarıların devamını dilerim teşekkür Elos Lazer.


Arda Turan 17.05.2018

Ben lazer yaptırdım çok memnun kaldım sağlık bakanlık onaylı olması benim için çok önemliydi istediğim gibi bir yer buldum çok temiz ve personel çok ilgili hersey için çok teşekkür ederim.


Mustafa Tuncay 16.05.2018

Lazer yaptırmak istiyorsanız elos lazeri tercih etmenizi tavsiye ederim işinde profesyonel ve çok deneyimliler teşekkürler elos ailesi


Ceylin. 16.05.2018

Elos lazer temiz düzenli ve işini başarılı ve hakkıyla yapan personeliyle çok güzel hizmet vermekte özellikle havva hanım işinde tecrübeli deneyimli güler yüzlü herkese tavsiye ederim...


İlayda Tosun 15.05.2018

Daha önce geldim, çok memnun kaldım. Çalışanların ilgisi mükemmel.


Tekin Polat 14.05.2018

Cok güzel bir kılinik herkese tavsiye ederim


Pınar Yaman 12.05.2018

Elos lazerle 4 sene önce tanıştım. İlgileri ve klinik ortamının temiz olması sebebiyle burayı tercih ettim. 8 seanslık alexandrite lazer paketini uyguladık. Çalışanları son derece güleryüzlü, hoş sohbet, saygılı ve çok titiz insanlar. Her türlü olumsuzluğa sizin için bir çözüm yöntemi geliştiriyorlar. Özellikle Uğur Abla 4 yıldır hayatımın bir parçası oldu diyebilirim. Samimiyeti sayesinde abla kardeş gibi olduk. İlerde de her türlü uygulamam için ilk tercih edeceğim yerdir. Herkese tavsiye ederim.


[1][2][3]...[15] Sonraki Sayfa »