WHATSAPP'TAN ANINDA FİYAT

Özel Elos Lazer Referanslarımız

Neriman Muratdağı 07.05.2018

Hizmetleriniz çok mukkemmel güler yüzlü personelimiz ilgi ve alaka çok memnunum herkese tasviye ederim özellikle Nuray hanıma ve tüm personelle tessekur ederim.


Gizem D. 06.05.2018

Hizmetlerinden ve çalışanların gösterdiği özenden çok memnun kaldım. Özellikle Esin hanımın dikkati ve alakası için teşekkür ederim.


Elif Öztürk 05.05.2018

Elos ile ilk tanışmam 2009 yılında olmuştu; okadar sıcak bir ortamı ve çalışanları var ki , tüm tanıdıklarımı eşimi dostumu hep gönderdim ve memnuniyet ve teşekkür dışında olumsuz hiçbir yorum almadım..Şimdi de bir arkadaşım için tekrar gittim, personel onca yıla rağmen değişmemiş tüm kadro aynı, daha enerjik ...Sevgili Esin Hn a da ayrıca teşekkürler


Arife Arık 05.05.2018

Elos lazere başta nuray hanıma ve tüm çalışanlarına teşekkür ederim çok titiz temiz ve güvenilir ankarada 1 numara teşekkürler elos


Kübra Kübra 04.05.2018

Emin olamadigim bir konuydu lazer. Bir arkadaşımın tavsiyesi uzerine tanistim Elos Lazerle ve cok memnun kaldım.Son bir kac seansım kalmasına rağmen iyi sonuc aldım.Seanslarımda bana eslik eden Esin Hanım ve hoş sohbeti süreci daha acısız hale getirdi.Teşekkurler Elos Lazer ve Esin Hanım.


Vedat Çetinkaya 03.05.2018

Güler yüzlü çalısanları ayrıca çok ılgılı ve işlerinde ustalar, o kadar memnun kaldım kı oradakı kahve yapan bayan bıle cok ıcten ve cana yakındı tum arkadaslarımı gonul rahatlıgıyla gonderebılecegım bır yer.


Eylül Çakar 03.05.2018

Arkadaşımın tavsiyesi üzerine gitmiştim Elos Lazere iyiki gitmişim.çok güzel sonuçlar aldım.Güleryüzlü ve tecrübeli çalışanları sayesinde çok mutlu ayrıldım.Operatörüm Esin Hanım'ın sayesinde rahat ettim ve ediyorumda.Teşekkürler ELOS AİLESİ:)


Tuba Öksüz 02.05.2018

Uzun yıllardır Elos'a gidiyorum. Özellikle lazer de güvendiğim adres. Çalışanlardan Esin'in benim için yeri ayrıdır. Güler yüzü, tatlı dili, işini iyi yapması ve takip etmesi takdire şayan. İlgisi için teşekkür ederim :)


Nurete Maraşlı 02.05.2018

Kesinlikle tavsiye ederim.cok memnun kaldim. Esin hanım ilginiz için çok teşekkür ederim


Pınar Özkan 02.05.2018

Elos lazerle 5 yıl önce tanıştım. Çalışanların hepsi güler yüzlü yardım sever ler ortam çok hijyenik halen devam ediyorum gitmeye aile gibi bişey olduk ☺️Özellikle Uğur hanım cok memnunum ve kadriye hanımın her gittiğimizde cay kahve ikram etmesinden seviyorum sizi.


« Önceki Sayfa [1][2][3][4][5]...[15] Sonraki Sayfa »