WHATSAPP'TAN ANINDA FİYAT

Özel Elos Lazer Referanslarımız

Fulya Yılmaz 01.05.2018

Kız kardeşimin vesilesi ile keşfettiğim ve iyiki de gitmişim dediğim bir yer. Oldukça profesyonel bir ekip var. Kesinlikle sonuçlar çok başarılı. Nurgül hanımın yaklaşımı,işindeki profosyonelliği, tecrübesi ve güler yüzlü ilgisi ve sohbeti ile seanslar çok güzel geçiyor. Sonuçlar oldukça iyi. Sağlık, hijyen ve görünüm anlamında kesinlikle öneririm herkese. Temizliğinden şüpheniz olmasın. Tüm ekibin ellerine sağlık güler yüzlü oldukları ve ilgileri için teşekkür ederim. :)


Aliye Maraşlı 01.05.2018

Tavsiye üzerine gittiğim elos lazerden çok memnun kaldım. Tüm arkadaş ve aileme tavsiye ederek yönlendirdiğim tek adres


Havvanur Ablak 01.05.2018

Çok memnun kaldım Nuray hanima da ilgisinden dolayi teşekkur ederim çok güzel çalışmalarınız çok ilgili çok teşekkürler


Nermin Mustafa Doğan 30.04.2018

Ailecek tercih etdiğimiz tek adres çok memnun kaldık içeri girdiğiniz andan itibaren bizi karşılayan igili bir personel ve samimi güven veren bir ortam eğer lazer düşünüyorsanız gidebileceğiniz tek adres.


Hüseyin Çelik 30.04.2018

Bu işi en iyi ve profesyonel olarak yapan en iyi polikliniklerden biri gerek çalışanlarıyla gerek düzen tertip hijyen ve güleryüzlü bir ekiple Özellikle Benimle Görüşen Elvin Abla nın Sırf Güler yüzü İçin bile tercih edilebilinir..


Zeynep Hilal Kutlıer 28.04.2018

Kendileri ile ilk tanismam 2014 yilinda lazer uygulamasi ile basladi ve kisa surede çok iyi sonuclar almam memnuniyetimi oldukça artırdı. 4 senedir degisik uygulamalar icinde
kendilerini tercih ediyorum. Guleryuzlu hizmet ve hijyen acisindan da gonul rahatligi ile tavsiye edebilirim.


Gülsüm Gönen 27.04.2018

Esin'in güler yüzlülüğü, müşterilerle tek ilgilenmesi ve hijyenden çok menmunum. Aldığım en güzel hizmetti.


Cennet Nazlı Karaman 27.04.2018

Elos lazere geldigimden beri her islemden cok memnun kaldim.herkes cok guleryuzlu esin hanimdan cok memnun kaldim.elos ailesine teşekkürler.


Olcay Er 26.04.2018

Ankara’da güvenebileceğiniz bir klinik..Cihazlar modern olup ekip oldukça güleryüzlü,tecrübeli ve başarılı..Özellikle Nurgül hanıma ayrıca teşekkür ederim. Kızılayda hijyenik bir klinik arayanlara tavsiye edilir.


Özlem K. 25.04.2018

Ankaradaki en profesyonel klinik diyebilirim. Güler yüzlü Çalışanları ve Çok iyi bir Doktor kontrolünde gerçekleşen işlemler yapılmakta. Bütün arkadaşlarıma tavsiye ettiğim tek klinik. Hizmetleriniz için çok teşekkürler ☺️


« Önceki Sayfa [1][2][3][4][5][6]...[15] Sonraki Sayfa »