WHATSAPP'TAN ANINDA FİYAT

Lazer Uygulamaları

Selülit ve Bölgesel İncelme

SELÜLİT VE BÖLGESEL İNCELME YÖNTEMLERİ

User Name
Selülitlerden kurtulmak gerçekten mümkün mü?
Expert Name
Merhaba Emine hanım, selülit konusu gerçekten üzerinde çok tartışma olan bir konudur. Kliniğimizde kişiye özel bir çok selülit tedavisi uygulanmaktadır. Bunlardan bahsedecek olursak: yeni Vela Shape 3, Vela Shape 2, Mezoterapi, Ultrasaund Kavitasyon, Lipoliz Enjeksiyonu. Bu yöntemler kişiye özel işlemlerdir fakat bazen kombine olarakta kullanılmaları gerekebilir. Kliniğimizde ki Vela Shape cihazı Amerika’da bugüne kadar kozmetoloji ödülü almış tek cihazdır. Bu cihazın özelliği ise 4 işlemi aynı anda yapmasıdır. Tek uygulamada ve aynı anda radyo frekans, kızıl ötesi, vakum ve mekanik masajı aynı anda yapmakta olduğu için çok başarılı sonuçlar görmek mümkündür. Ortalama sadece 4 seansta 2-4 beden incelme sağlamaktadır.
User Name
87 kilodan 70 kiloya düştüm ama basen bölgesinde ki fazlalıklarımdan bir türlü kurtulamıyorum, ne yapabilirim?
Expert Name
Merhaba Yüksel hanım, öncelikle tebrik ederiz çok güzel kilo vermişsiniz. Sizin şikayetin gibi birçok soru alıyoruz. Maalesef bazı kişiler yapıları gereği kilo verseler de basen bölgelinde ki yağlanmadan kurtulamıyorlar. Hatta kilo verince daha dikkat çekici hale gelebiliyor. Bu durumda Yeni Vela Shape 3, Lipoliz enjeksiyonu veya Mezoterapi ile basen bölgesinde ki yağları eritmek mümkün ama bu işlemlerin size uygun olup olmadığına kliniğimizin doktoru Prof. Dr. Osman Köse karar vermektedir. Görüşme için sizi kliniğimize bekliyoruz.
User Name
Ben 44 yaşında bir erkeğim sadece göbek bölgemde fazlalıklarım var, erkelerde göbek bölgesi için yapabileceğiz bir şey var mı?
Expert Name
Merhaba Koray bey, Yeni Vela Shape 3 cihazımız erkeklerin göbek bölgesinde ki yağları eritme konusunda başarılı bir cihaz. Haftada bir defa ve toplam 4 hafta kliniğimize gelerek güzel sonuçlar alabilirsiniz.
User Name
Son bir yılda yaklaşık 20 kg. verdim, göbek kısmımda sarkmalar oldu bahsettiğiniz cihaz bu sarkmalar için de çözümdür?
Expert Name
Merhaba Özlem hanım, evet günümüzde sarkmalar için en etkili cihazlardan biri Vela Shape cihazıdır. Çünkü sarkmalar için Vela Shape cihazında sarkmalarda kullanılan radyo frekans ve kızılötesinin bir arada kullanıldığı özel bir modu vardır. Bu mod sayesinde tatmin edici sonuçlar alınmaktadır.
DAHA FAZLA GÖSTER

BİZ SİZİ ARAYALIM

GÖNDER
0312 434 44 54 0 312 434 44 54
0312 434 44 54 0 530 445 58 48
bilgi@eloslazer.com.tr bilgi@eloslazer.com.tr

Yeni Vela Shape 3

Vela Shape 3, FDA sertifikası almış ve Amerika’da vücut şekillendirme konusunda ödül alan tek cihazdır. Cihazın başarısı 4 farklı sitemi aynı anda kullanmasından kaynaklanır. Bu sistemler radyo frekans, kızıl ötesi, vakum ve mekanik masajdır.

Radyo frekans dalgaları ile hipodermis 42 dereceye kadar ısıtılır. Bu sayede oksijen ve besleyici maddelerin kan damarlarından hücre içine geçişi hızlı bir şekilde sağlanmaktadır. Dermis üzerindeki etkiyi arttırmak için Vela Shape 3’de kızıl ötesi ışınlar gönderen kombine bir sistem kullanılır. Bu iki sistem sayesinde hipodermis ve dermis aynı anda ve homojen bir şekilde ısıtılmış olur. Bunlara ilave olarak cihazın başlığında mekanik masaj ve vakum işlemi de aynı anda yapılır. 4 sistemin beraber çalışması ile bölgesel incelme ve selülit tedavilerinde daha kısa sürelerde sonuca ulaşılmaktadır.

10 günde bir yapılan 4-6 seansla başarılı sonuçlar elde edilebilmektedir.

Mezoterapi Uygulaması

Mezoterapi enjeksiyonu, selülit ve bölgesel incelme için, bacak, basen ve karın bölgelerine uygulama yapılmaktadır. Uygulamalarda genellikle 10-15 günlük periyotlarla yapılır. Doktorumuz tarafından hazırlanan vitamin, mineral, amino asit ve enzimler içeren karışımlar derinin orta tabakası dermişe enjekte edilir. Mezoterapide ki amaç enjeksiyon yapılan bölgede ki yağ yakılmasını hızlandırmak ve dolaşımı arttırmak.

Lipoliz Uygulaması

Lipoliz uygulamasında yağ fazlalıklarının olduğu bölgeye lipoliz maddesi enjekte edilerek, bu bölgede ki yağların eritilmesi hedeflenmektedir. Parçalanan yağ hücreleri lenfatik sistem tarafında vücuttan atılır. Uygulamadan 1-2 hafta sonra etkisi görülmeye başlar.

Kavitasyon Uygulaması

Ultrasonla kavitasyon; ses dalgaları kullanarak diğer dokulara zarar verilmeden yağ hücrelerinin zarlarının parçalanması işlemidir. Böylece parçalanan yağ hücreleri lenf ve kan dolaşımına katılmaları sağlanabilmektedir. Bu şekilde bölgesel incelme hedeflenmektedir. Parçalanan yağ hücreleri dolaşım sistemine katıldığı için enerji harcamak gerekmektedir. Bunun için kavitasyon uygulamasından hemen sonra tempolu yürüyüş veya bisiklet egzersizi gibi fiziksel bir aktivite yapmak çok faydalı olacaktır.

Lenf Drenaj

Lenf drenaj uygulamasına Presso Terapi de denmektedir. Vücuttaki lenfatik ve venöz sistemi hızlandırmak için vücuda basınç yapabilen cihazlar kullanılır. Bu sayede damarlar arasında biriken sıvının drene edilmesi için imkân sağlanmış olur. Selülit tedavisi, bölgesel zayıflama, vücut sıkılaştırma, herhangi bir sebeple vücutta oluşan ödemin atılmasına yardımcı bir yöntemdir. Lenf drenaj cihazları tek başına kilo vermeyi sağlayabilecek cihazlar değildir. Fakat kilo verme ve bölgesel incelme programlarının içinde kullanılarak çok güzel sonuçlara ulaşılabilir. Lenf drenaj cihazları: Kilo verme programlarında, selülit programlarında, Lenf akımının düzenlenmesinde, Hamilelik sonrası oluşan ödem ve sarkmalarda kullanılabilir.