2020 yılının en trend estetik uygulaması

2020 yılı hepimiz için olağanüstü bir yıldı. Bu süre zarfında, kişisel bakımın her zamankinden daha önemli olduğunu görmüş olduk. Kişisel bakım kişiden kişiye değişir, ancak ana fikir, kendinizi iyi hissetmenizi sağlayacak şeyleri kendiniz için yapmaktır.

Kendinizi iyi hissetmenin en iyi yollarından biri, iyi görünmektir.

Aralarından seçim yapabileceğiniz bir çok uygulama mevcut, yeni yıl için en iyi seçeneklerden biri olan baby face lazer hakkında bilgi vermenin sizler için yararlı olacağını düşündük.

Baby Face Lazer

Elos lazer olarak cilt bakımı konusunda oldukça hassasız. Güzellik uzmanlarımız cilt bakımının güzellik rutininizin en önemli parçası olduğu konusunda hemfikir. 2021 yılının en tredn uygulamalarından biri baby face lazer.

Baby Face Beauty™️ 5- 6 dakikalık bir uygulamada dermise kadar ulaşan binlerce mikro ışın üretir ve cildin derin katmanlarında hassas mikro kanallar açar. Cildin ihtiyacına uygun Baby Face Beauty™️ serumu, açılan mikro kanallardan derin cilt altı katmanlara nüfus eder ve iyileşme içeriden dışarıya doğru başlar.

İki farklı çalışma modu ve farklı atım desenlerine sahip teknolojisiyle cilt gençleştirme, leke tedavisi gibi farklı birçok endikasyonda kullanılır.

Tüm cilt tiplerinde her mevsim uygulama yapılabilir.

Baby Face Beauty™ , gelişmiş bir lazer uygulamasının özel içeriğe sahip dermokozmetik ampullerle desteklendiği yeni nesil bir cilt yenileme sistemidir. Zengin içerikli Baby Face Beauty™ Ampullerinin ciltten maksimum düzeyde emilebilmeleri için ideal ortamı sağlayan sistem, cildin içten dışa doğru iyileşmesini hızlandırır. Özel formülasyona sahip Baby Face Beauty™ Ampulleri cildi yenileyen, gençleştiren, aydınlatan, lekeleri tedavi eden etkilere sahiptir.

 

 

 

 

 

 

Paylaş:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

myelos

İlgilinizi çekebilir

Cildinizin iyi görünmesi için 4 bakım önerisi

Cildinizi sürekli olarak temiz tutun Düzenli olarak sabahları ve akşamları cilt temizliğini yapmalısınız. Cilt temizliğinin daha etkili olması için temizlikten sonra tonik kullanmalısınız Cilt gözeneklerinin

Daha fit olmanızı sağlayacak 3 yöntem !

Herkesin cilt ve vücut yapısı benzersizdir. Vücut yapınız bazı durumlarda sizi belirli türden giysiler giymekten alıkoyabilir ve özgüveninizi olumsuz yönde etkileyebilir. Sizin için güzel haberlerimiz