Lazerle
Cilt Soyma Tedavileri

Fraksiyonel Lazer, 
Karbondioksit (CO2) Lazer, 
Lazer Karbonpeeling, 
Kimyasal Peeling,

Lazerle Cilt Soyma Ne İşe Yarar

ANA SAYFA / HİZMETLER 

Cilt kendini yeniledikçe düzensiz katmanlar meydana gelir. Düzensiz bir hal alan cilt pürüzlü görünür ve canlı görüntüsünü kaybeder. Lazerle cilt soyma işleminde hedef cildin yüzeyini katmansız yani düz bir seviyeye getirmektir.

Lazerle cilt soyma işlemi yapıldıktan sonra, gözenekler açılacağı için canlı ve pürüzsüz bir cilt görüntüsü elde edilir. Lazerle cilt soyma işlemi leke, mikro kırışıklıklar üzerinde de etkilidir.

Doktorumuza Sorun

Lazerle Cilt Soyma İşlemi Hakkında Merak Ettiğiniz Konuları Dermatoloji Uzmanı Dr. Nagehan Saniç'e sorabilirsiniz.

Cilt yenileme için hangi yöntem?

Cilt Yenileme

Lazerle cilt soyma işleminden sonra soyulan cildin altında yepyeni taze bir cilt gelir. Böylece yenilenmiş bir cilde sahip oluruz. Cilt yenileme işlemi için aşağıda ki bir çok yöntem kullanılabilir. 

Fraksiyonel lazerle cilt soyma. Karbondioksit lazerle lazer peeling. Q-Switch Lazer ile Karbon peeling. eMAX SR ve SRA ile bi-polar radyo frekans uygulaması. Matrix RF ile hücre koagülasyonu. Dermapen uygulaması. 

Yüz Lekeleri

Yüzdeki lekelerin tedavisinde doktorumuz tarafından kliniğimizde aşağıda ki yöntemler kullanılmaktadır:

Q-Switch Nd:Yag lazerle leke silme, Dermapen ile leke tedavisi,  Fraksiyonel lazerle cilt soyma, Karbondioksit lazer, lazer peeling, Q-Switch Lazer ile Karbon peeling uygulaması, Kimyasal peeling işlemleri.

Bebek Gibi Bir Cilt İçin

Tabi ki herkezin hayali ileriki yaşlarda Bebek cildi gibi bir cilde sahip olmaktır. Böyle bir cilde sahip olmak için; dış etkenlere karşı bizi koruyan cildimize erken yaşlardan itibaren çok iyi bakmamız gerekir. Cildimizin günlük temizliğini ve bakımını yapmayı ihmal etmeyelim. Zaman ilerledikçe teknolojinin imkanlarından faydalanmakta cildimizin yaşlanmasını geciktirecektir.

Lazerle cilt tedavileri

Cilt Sarkmaları ve Sıkılaştırma​

Yüzünüzdeki sarkmaları ve gevşemeleri toparlamak için kliniğimizde doktorumuz tarafından bir çok yöntem kullanılmaktadır. Muayene sonrası bu yöntemlerden biri seçilir:

eMAX ST kızıl ötesi optik enerji ve radyo frekans uygulaması Kaş kaldırma, simetrik olmayan görünümü düzeltme Matrix IR uygulaması ile cildi sıkılaştırmak Mezo Lifting Örümcek Ağı Uygulaması​

Mikro Kırışıklıklar​

Botulinum Toksini kırışıklıkları engellemek için kullanılan bir enjeksiyon yöntemidir. Dolgu uygulamaları ise oluşmuş kırışıklıkları yok etmek için kullanılan bir yöntemdir. 

Fraksiyonel lazer yüzeysel kırışıklıkları yok etmek için Matrix IR uygulaması ile kırışıklıkları azaltma hedeflenir. Q-Switch Lazer ile Karbon peeling uygulaması. Dermapen uygulaması  kliniğimizde kullanılan yöntemlerdendir.

Minik kırışıklıklar için ne yapmalı?

Kırmızı Yüz İçin Ne Yapmalı

Kırmızı görünen yüzün sebebi yüzeye çok yakın olan ince kılcal damarlardır. ND:Yag ve eMAX LV ve LVA aplikatörü ile damar tedavisi sonucunda yüzünüzdeki kırmızı görüntüden kurtulmanız mümkündür.

Hemen Fiyat Alın

LÜTFEN AŞAĞIDAKİ ALANLARI DOLDURUN

Lazer Cilt Soyma, Mikro Kırışıklıklar, Kırmızı Yüz.

sıkça sorulan sorular

Lazerle cilt soyma işleminden kaç gün sonra işe gidebilrim ?

Lazerle cilt soyma işleminin ne kadar derinlikte yapılacağına uzman doktorumuz karar vermekte ve uygulamayı da doktorumuz yapmaktadır. Cilt soyma işlemi yüzeysel yapılırsa ertesi gün işinize dönebilirsiniz, fakat derin yapıldığı durumlarda işe dönmeniz 2-3 gün sürebilir.

Lazerle cilt soyma işlemi kaç seans yapılır ?

Dermatoloji uzmanımızın kararına göre 1-4 seans uygulama yapmak gerekebilir. Uzman doktorumuz sizi gördükten sonra karar verecektir. 

Lazerle cilt soyma uygulaması yüzümde ki akne izleri için çözüm müdür ?

Öngörülen seanslar tamamlandığında, %60-70 oranında iyileşme sağlanır. Seans sayısı akne izlerinin derinliğine ve kişinin cilt yapısına göre değişkenlik gösterir.

Yanaklarımda hafif lekelenmeler var, bunlar için lazerli cilt soyma uygun bir yöntem midir ?

Kliniğimizde yüzde ki lekelerden kurtulmak için birçok yöntem var. Bu yöntemlerden hangisinin size uygun olduğuna doktorumuz karar vermektedir. Lazerle cilt soyma tabiki leke tedavilerinde de başarılı bir uygulamadır.

Sizi arayalım mı?

Kliniğimiz

Google Müşteri Yorumları