Betül Y. Yorumu

tüm vücut lazer paketi satın aldığımda el, ayak, karın, sırt gibi bölgelerin de dahil edileceğini zannetmiştim. birçok yerde buralar dahil edilirken elos, sırf ayak tüyleri için 300₺ talep etti. bu bence hiç hoş değil. açıkçası hayal kırıklığına uğradım. başlamış bulundum ancak şimdi olsa daha detaylı araştırıp tüm vücudu ufak hesaplara girmeden dahil eden bir yeri seçerdim.

diğer yandan müşteri ilgisi, ortamın temizliği ve sterilizasyonunda gayet başarılılar. bu konuda tereddütsüz tercih edebilirsiniz.

Elos Müşteri Hizmetleri;
Merhaba efendim. Biz klinik olarak herkese uyabilecek standart programlar yapmak zorundayız. Kullandığımız teknolojiye göre ( Cihazlarımızdan biri Candela Gentelase Pro U birisi Orjinal Soprano ICE Platinyum BUZ lazerdir) fiyatlarımızın Ankara’ da verilen en uygun paket program fiyatları olduğunu bir çok danışanımız biliyor. Diğer yandan sizin bahsettiğiniz bölgeler her danışanımıza uygun bölgeler değil o yüzden standart paketlerimizin içinde yok. Şayet siz bize bu bölgeleri istediğinizi söylemiş olsaydınız sizi daha farklı programlara yönlendirebilirdik. Karşılıklı bir eksik bilgi paylaşımı olduğu kanaatindeyiz. Objektif yorumunuz için çok teşekkür ederiz.
5/5