Medikal Cilt Bakımı

Dermapen
Dermaroller
Siyah Nokta(Komedon)
iyontoforez

Medikal Cilt Bakımının Farkı Nedir ?

ANA SAYFA / CİLT BAKIMI 

Medikal cilt  bakımının evde yapılan cilt bakımlarından farkı; profesyonel ürünler, profesyonel cilt bakım makineleri ile güzellik uzmanları tarafından yapılmasıdır.

Cildin temizlenmesi ve cilt yüzeyindeki ölü derinin, siyah noktaların, biriken yağ tabakasının temizilenmesi sağlanır. 

Güzellik Uzmanımıza Sorun

Merak ettiğiniz konuları güzellik uzmanımıza sorabilirsiniz.

Dermapen bakımı 0312 434 44 54

Dermapen

Dermapen cihazında ki titreşimli titanyum iğneler vasıtası ile cilde dikey mikro kanallar açılmaktadır. Bu açılan kanallardan yüzeye uygulanan ürün veya ilaçların, cilt altına emilimi daha fazla artmaktadır.

Dermapen cihazı ile cilt yüzeyinin kontrollü bir şekilde hasarlanması sonucunda, cilt bu bölgeyi kendi kendine iyileştirmeye çalışmaktadır. 

Dermapen tedavileri cilt gençleştirme, yara, ameliyat ve faça izleri tedavisinde, akne izi tedavisinde, saç tedavilerinde, göz altı torbaları, çatlak tedavilerinde dahi kullanılmaktadır.

Dermaroller

Dermaroller da dermapen gibi cilt yüzeyine mikro kanallar açmayı hedefler. Üzerinde çok ince iğneler olan rulo şeklinde ki Dermaroller cilt yüzeyinde gezdirilerek mikro kanalların açılması sağlanır.

Dermaroller ile açılan kanallar sayesinde cilt yüzeyine uygulanan nemlendirici ürünler, multi vitaminli ürünler cilt altına ulaştırılmış olur. 

Dermeroller Bakımı Elos Lazer

3D Cilt Analizi

Bilgisayar destekli profesyonel cilt analiz cihazları ile cildinizin görüntülemesi yapılır. Cilt analizi ile cildinizde ki nem seviyesi, cildin esnekliği, kırıklar, mavi ışık kontrolü, mikro yaralar tespit edilir. Bu sonuçlara göre size özel cilt bakımı ve diğer uygulamalar planlanır.  

Komedon Temizliği Elos Lazer 0312 434 44 54

Komedon Bakımı (Siyah Nokta Temizliği)

Cildimiz dış hava koşullarının etkilerine maruz kalır. Bu etkiler cildimizde siyah noktaların oluşmasına sebep olur. Komedon bakımı, oluşan siyah noktaları temizlemek için yapılan profesyonel bir uygulamadır. 

Güzellik uzmanlarımızın profesyonel cilt bakım cihazları ve ürünlerle yaptığı komedon bakımı sayesinde yüzünüzde ki siyah ve beyaz noktalardan kurtulabilir, daha doğal ve temiz bir cilde sahip olursunuz.

İyontoforez ile Cilt Bakımı

İyontoforez cihazı ile cilt yüzeyine minik elektrik akımları verilir. Bu sayede cilt geçirgenliği artırılır, metabolizma hızlandırılır ve sinir uçları uyarılır.

İyontoforez uygulaması ile beraber uygulanan cilt bakımı sayesinde daha canlı ve pırıl pırıl bir cilde kavuşabilirsiniz.

Elektrik akımı ile cilt bakımı 0312 434 44 54

Hemen Fiyat Alın

LÜTFEN AŞAĞIDAKİ ALANLARI DOLDURUN

Medikal Cilt Bakımı, Dermapen, Dermaroller

sıkça sorulan sorular

İyi Günler, Dermapen uygulaması acılı, ağrılı bir uygulama mıdır?

İyi günler Ziynet hanım, dermapen tedavisinden önce uygulama yapılacak bölgeye lokal anestezik krem sürülerek uygulama ağrısız ve konforlu hale getirilmektedir.

Kırışıklıklar için kaç seans uygulama gerekir?

Selin hanım, kırışıklıklar için kaç seans uygulama gerekeceğini doktorumuz sizi gördükten sonra söyleyebilir. Bölgeye ve kırışıklıkların durumuna göre 2-8 seans uygulama yapmak gerekebilir. Kliniğimizde kırışıklıklar için başka tedavilerde mevcuttur.

Dermapen veya Dermaroller uygulamalarının ne kadar sonra faydası görülür?

Uygulamadan hemen sonra hissedilmeye başlanır fakat gerçek fayda 6-12 hafta arasında görülür.

Neden cilt bakımı yaptırmalıyım?

günlük yapılan cilt bakımı tabiki her zaman yapılmalı fakat belirli aralıklarla cildimiz profesyonel cilt bakımına da ihtiyaç duyar. Bunun için 30-60 gün ara ile yapılacak medikal cilt bakımı uygulamaları cildimizin taze ve parlak görünmesini sağlar.

Medikal cilt bakımı kaç dakika sürüyor?

Medikal cilt bakımı, sizin cildinizdeki problemlerin durumuna göre 60 ile 120 dakika sürebilmektedir. 

Dermaroller uygulamasından sonra cildim kızarır mı?

Dermaroller uygulamasından sonra tabi ki cildiniz kızaracaktır. Fakat bu kızarıklık 20 ile 120 dakika arasında kaybolur.

Sizden Gelenler

Sizi arayalım mı?