Lazerle Dövme ve Kalıcı Makyaj Silme

Q-Switch ND-Yag Lazerlerle dövme silme işlemlerinde başarılı sonuçlar almak mümkündür.

Kalıcı Dövmeler Silinebilir mi ?

ANA SAYFA / HİZMETLER /DÖVME SİLME

Kalıcı dövmeler Q-Switch lazerle silinebilir. Q Anahtarlı lazerler hariç, dövmeleri silebilecek başka bir yöntem günümüzde mevcut değildir. Yaptırdığınız dövmelerden sıkıldıysanız, subaylık veya polislik sınavlarına girecekseniz, dövmelerinizi lazerle sildirebilirsiniz. 

Lazerle dövme silme işlemi doktorlar tarafından yapılan bir işlemdir. Bunun için Doktor olmayan kişiler tarafından yapılan dövme silme işlemlerine itibar etmeyiniz.

Önemli konulardan bir taneside dövme silme için kullanılan lazerin gerçek Q-Switch lazer olduğundan emin olunuz ve FDA sertifikası olup olmadığını kontrol ediniz.

Ücretsiz Test Atışı

Size en uygun cihazı test etmek için kayıt olun

Lazerle dövme silme fiyatları

Lazerle Dövme Silme

Lazerle dövme silme işleminde Q-Switch lazerle dövmenin üzerine lazer atışı yapılır. Bu atış sayesinde deri altında ki boya pigmentleri küçük parçalara ayrılır. Parçalanan pigmentler 15-45 gün rasında lenfatik sistem tarafından taşınarak vücuttan atılır.

En çok merak edilen konulardan biriside her dövme silinebilir mi? Dövmede kullanılan boyanın rengi ne kadar koyu ise başarı artar, seans sayısı düşer. Dövme yapılan boyanın rengi açıldıkça silme işlemi için daha fazla seans yapmak gerekir. Beyaz veya çok açık renk boya kullanılan dövmeleri silmek ise neredeyse imkansızdır. Çünkü çok açık renkler lazer ışınını yansıtmakta ve lazer ışını etkili olamamaktadır.

Lazerle Kalıcı Makyaj ve Kaş Kontür Silme

Kalıcı makyaj uygulamaları da aslında bir dövme işlemidir.
Kaş kontürü, dudak kontürü gibi uygulamalarda bir çeşit dövme oldukları için aynı lazerle dövme silme işlemi ile bu tür uygulamaları da silmek mümkündür. Kliniğimizde kullanılan Q-Switch teknolojisi ile çalışan lazer cihazı, dövme silme işlemi için geliştirilmiş bir lazer cihazıdır.

Lazerle dudak kontur silme - Elos Lazer

Dövmeyi Doktorlar Silebilir​

Lazerle dövme silme ve lazerle kalıcı makyaj silme işlemleri T.C. Sağlık Bakanlığı tarafından ruhsatlandırılmış klinik, tıp merkezi ve hastanelerde yapılmalıdır. Maalesef ki bu işletmeler dışında dövme salonları, dövmeciler, güzellik salonları da lazerle dövme işlemini kaçak olarak yapmaktadırlar. Lazerle dövme silme için ülkemizde tek yetki verilen kişiler ise uzman doktorlardır.

Hemen Fiyat Alın

LÜTFEN AŞAĞIDAKİ ALANLARI DOLDURUN

Sizden Gelen Sorular

sıkça sorulan sorular

Dövmeler kaç seansta silinir?

Dövmeler ne kadar koyu renkse o kadar çabuk silinirler. Ayrıca dövmeyi yapan kişinin profesyonelliği de önemlidir. Dövmeler yaklaşık 4-8 seans arasında silinirler.

Dövme ve kalıcı makyaj silmek için başka yöntem var mı?

Kliniğimize başvuran kişilerden edindiğimiz bilgilere göre, lazer epilasyon cihazları ve IPL cihazları ile dövme silme denemeleri yapanlar varmış. Fakat bu cihazların hiç biri nano saniyede atış yapamadığı için dövme silme uygulamalarında başarılı olmaları mümkün değildir.

Merhaba, dövme silme hakkında bilgi alabilir miyim, dövmeler tamamen silinir mi?

Merhaba Emel hanım, lazerle dövme silme işlemleri dermatoloji doktorumuz tarafından yapılmaktadır. Günümüzde kalıcı dövmeleri silmek için en başarılı cihazlar Q-Switch Lazer cihazlardır. Dövmelerin silinmesi konusu ise koyu renkli dövmeler daha kolay silinirken, açık renkli dövmeler için daha fazla seans gerekecektir.

Lazerle dövme silme işleminden sonra iz kalıyor mu, fiyatı ne kadar?

Merhaba Can bey, dövme silme işleminden sonra dövme boyaları yok olmakta, fakat dövme yapılırken kullanılan iğnenin izleri kalabilmekte. Kalan izler dikkat çekmemektedir. Şayet iğne izlerinden de rahatsız olursanız bu izleri yok etmek için kliniğimizde Fraksiyonel lazerle işlem yapılmaktadır. Lazerle dövme silme işlemi için maalesef doktorumuz sizi görmeden fiyat veremiyoruz. Kliniğimizi ziyaret ederseniz size özel fiyatı burada öğrenebilirsiniz.

Selam, kalıcı makyaj yöntemi ile dudağıma kontur yaptırmıştım, fakat hiç memnun kalmadım. Kalıcı makyajı silebiliyor musunuz?

Merhaba Ilgın hanım, kliniğimizde aynı dövme silme işlemi gibi kalıcı makyaj uygulamalarını da silmek için Q-Switch lazer kullanılmaktadır. Bu yöntemle kalıcı makyaj uygulamalarını silmek mümkündür.

Lazerle dövme silme işlemi acılı ağrılı bir işlem midir? İşlemden sonra günlük hayatıma devam edebilir miyim?

Merhaba hayati bey, lazerle dövme silme işlemi biraz ağrılı bir yöntemdir. Bunun için işlemden önce dövmenin bulunduğu bölgeye anestezik krem uygulanır. Bunun için işlem randevusundan 30 dk. Önce klinikte olmanız gerekir. İşlemden sonra ise işlem yapılan bölge bandajlanır ve günlük hayatınıza devam edebilirsiniz.

Sizi arayalım mı?

Kliniğimiz

Google Müşteri Yorumları