Merhaba, cildiniz yaşlanıyorsa yanlız değilsiniz!

Yüzümüzdeki kırışıklıklar zamanın izlerini gösteren oluşumlardır. Kırışıklıklar oluşmadan önce tedbirler alabileceğimiz gibi, oluştuktan sonra yapabileceğimiz uygulamalarda artık mevcuttur.

Öncelikle kırışıklıkları oluşturan mimikleri durdurmak için botoks enjeksiyonlarını tercih edebilirsiniz. Bu sayede kırışıklıklarınız kalıcı hale gelmeden kurtulmuş olursunuz.

Yüzeysel minik kırışıklıkları için ise elimizde bir çok alternatif uygulama var. Bunların arasında Karbondioksit Fraksiyonel Lazer, Dermapen, Dermaroller, Mezoterapi vb. uygulamalar sayılabilir. Bu uygulamaların bir kısmı lazer peeling ile cilt derisinin yüzeyini yenilerken, bir kısmıda cildin kendini iyileştirme etkisini kullanır.

Derin kırışıklıklar için ise dolgu ve lazer uygulamalarından faydalanılabilir. Kliniğimizde ki muayene sonucunda hangi uygulamanın size uygun olduğuna doktorumuz karar verecektir.

Yaşınınızı saklamak için yapabileceğimiz bir çok uygulama var

Enjeksiyon Uygulamaları:

Botoks (Botoks, Disport) Dolgu
Işık Dolgusu Mezoterapi
Mezo Lifting
PRP (Zenginleştirilmiş plazma tedavisi)
Fibroplast (Kök hücre tedavisi) IAL (Gençlik aşısı)

Lazerli uygulamalar:

CO2RE (Karbondioksit) Lazer
Q-Switch Nd:YAG Lazer
eMAX IPL Lazer
eMAX Diode Lazer
Karbon Peeling

Diğer Cihazlar:

Dermapen
Dermaroller
VelaShape
Kimyasal Peeling

Paylaş:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

myelos

İlgilinizi çekebilir

Cildinizin iyi görünmesi için 4 bakım önerisi

Cildinizi sürekli olarak temiz tutun Düzenli olarak sabahları ve akşamları cilt temizliğini yapmalısınız. Cilt temizliğinin daha etkili olması için temizlikten sonra tonik kullanmalısınız Cilt gözeneklerinin

Daha fit olmanızı sağlayacak 3 yöntem !

Herkesin cilt ve vücut yapısı benzersizdir. Vücut yapınız bazı durumlarda sizi belirli türden giysiler giymekten alıkoyabilir ve özgüveninizi olumsuz yönde etkileyebilir. Sizin için güzel haberlerimiz