Yılları Durduramazsınız

Prp (Rich Plasma)
Mezoterapi
Aqualixi
Gençlik Aşısı (IAL)
H100

Yılları Durduramazsınız Ama Güzel Yaşlanmak Elinizde

ANA SAYFA / HİZMETLER 

Yıllar geçtikçe cildimizin kolojen yapısı bozulur, vücudumuzda ki hücre yenilenmesi yavaşlar.  Yer çekiminin etkileri ve dış ortam şartları cildimizi yıpratır. Cildimiz tazeliğiniz ve sıkılığını kaybeder. Bu yüzden yaşlı görünmeye başlarız.

Tabiki bu faktörleri ortadan kaldırmak mümkün değildir. fakat günümüzde kozmetik dermatoloji ve medikal estetik  uygulamaları ile  ameliyat olmadan kendimizi korumamız ve yaşlanma etkileri azaltmamız mümkündür.  

Doktorumuza Sorun

Merak ettiğiniz konuları Dermatoloji Uzmanı Dr. Nagehan Saniç'e sorabilirsiniz.

PRP öncesi sonrası ve yan etkileri

PRP (Rich Plasma)

Hastanın kendi kanı alınarak özel PRP kitleri ile belirli işlemlerden geçirilir. Elde edilen serum cilde enjekte edilir.  Uygulamadan sonra, cildin daha canlı ve parlak bir görüntüsü olması hedeflenir. Ayda bir defa olmak üzere 2-4 seans uygulanır.

Bu uygulamada kendi kanınız kullanıldığı için hiç bir yan etkisi yoktur. İşlemden hemen sonra hafif kızarıklıklar ve morluklar görülebilir. Bu yan etkilerde kısa sürede yok olur.

Mezoterapi

Mezoterapi uygulamasında, cildin ihtiyacı olan mineral, vitamin, kan dolaşımını artıran ilaçlar ve aminoasit karışımları cilde mikro enjeksiyon yöntemi ile uygulanır.

İşlemden sonra cildin daha nemli, daha parlak ve canlı olması sağlanmaktır. Genelde 1 hafta arayla, 4-10 seans uygulama yapılabilir.

Genç Görünmek İçin Kombine Tedaviler

Son yıllarda genç görünmek ve cildimizi korumak için bir çok uygulama geliştirilmiştir. Hangi uygulamanın size uygun olduğuna tabi ki cildiye uzmanları karar verebilir.
Şikayetlerinize ve isteklerinize göre doktorumuz bir kaç uygulama içeren protokoller dizisine karar verebilir. Bu tür yaklaşımlara kombine uygulamalar denmektedir.

Bu uygulamalar için botulinum toksini, dolgu, PRP, mezoterapi,lazer cihazları ile yapılan uygulamalar olabilir.

Aqualyx

Aqualyx yeni geliştirlilen yağçözücü bir ilaçtır. İnatçı bölgesel yağlanmalar için kullanılır. Yüz bölgesinde özellikle çene altında (gıdı bölgesi) biriken yağları eritmek için yağlı tabakaya enjekte edilir. Aqualyx sayesinde eriyen yağlar 3 hafta içinde yok olabilirler. 

Seans süresi 10 dakikadır. 2-3 seans uygulama yapılır. Senastan hemen sonra günlük hayatınıza dönebilirsiniz.

Gençlik Aşısı (IAL)

Zaman içinde cildimizde sarkmalar, kırışıklıklar ve dezenformasyonların giderilmesi için kullanılan bir yöntemdir. İçeriğinde Hyalüronik asit bulunur. Hyalünorik asidin amacı cilde nem, parlaklık ve elastikiyet kazandırmasıdır. 

Cildin yapı taşı kolojenüretimini tetikleyerek, cildin sıkı, nemli ve parlak kalması amaçlanır. Bu tedavi cilt dokularında yarattığı geri dönüşüm etkisi sebebiyel gençlik aşısı olarak adlandırılmaktadır. 

Uygulama yapılacak bölgeye lokal anestezi uygulanır, cildin altına mikro iğneler ile enjeksiyon yapılır. 15-20 dakikalık bir işlemdir.2-3 seans uygulanır. Seanslar arasında 15-30 gün ara verilir. Tam etkisi 3 ay civarında görülür. 

Gençlik aşısı öncesi sonrası 0312 434 44 54

Uykudan Önce
Ne Yapmalısınız ?

Özellikle hanımların uykudan önce günlük makyajlarını çok iyi temizlemelerini öneririz. Makyaj temizleme için dermatolojik olarak test edilmiş bir ürün kullanmalılar. Yatmadan öncede ciltlerine kaliteli bir nemlendirici krem uygulamaları iyi olacaktır.

Yüzüm için hangi kremi kullanmalıyım?

Hemen Fiyat Alın

LÜTFEN AŞAĞIDAKİ ALANLARI DOLDURUN

PRP, Mezoterapi, Aqualyx, Gençlik Aşısı

sıkça sorulan sorular

Genlik aşısı kırışıklıkları geçiriyor mu ?

Merhaba Ayşe hanım, Gençlik aşısı, kırışıklıkları dolgu ile doldurmak yerine deriyi nemlendirmeyi ve esnekliğini arttırmayı hedefleyen bir enjeksiyon uygulamasıdır. Kırışıklık tedavisinde son derece etkilidir. Daha net birşey söylemek için doktorumuzun sizi görmesi gerekmekte. Dilediğiniz zaman 430 00 34 numaralı telefonumuzdan ücretsiz bir ön görüşme randevusu alabilirsiniz. İyi günler dileriz.

Mezoterapi kaç seans yapılır ? Normal yaşantıma hemen dönebilirmiyim ?

Doktorumuz sizi gördükten sonra seans sayısına karar vermektedir. 2 ila 8 seans arası uygulama yapılabilmektedir. Seanslardan sonra günlük hayatınıza hemen dönebilirsiniz. 

Sizi arayalım mı?

Kliniğimiz

Google Müşteri Yorumları