Referanslar

Ben ve annem tüm vücut lazer yaptırıyorum ve çok memnunum. Şu an olumsuz yorumları şaşkınlıkla okuyorum Çünkü henüz 4. seansı mı yaptırmama rağmen oldukça memnun kaldım. Diğer kliniklere göre oldukça hijyenik sağlıklı Güvenebileceğim bir ortamda işlemlerim yapılıyor 👌🏻👌🏻 Fiyatları da çok çok uygun 👍🏻👍🏻
Polikliniği ilk ziyaret amacım saç mezoterapisiydi. Saçlarım da doğumdan sonra ciddi dökülmeler başlamıştı. Bundan yaklaşık 1 yıl önceydi, bilmem gereken ve merak ettiklerimi bana anlayabileceğim en iyi ve doğru şekilde anlattı. Tedaviye hemen başlamak istedim. 8 seans sonunda istediğim sonucun çok daha iyisini elde ettik. Melek Nagehan Saniç hocamız alanında oldukça başarılı samimi güler yüzlü, çok memnun kaldım gözünüz kapalı kendinizi güvenle teslim edebilirsiniz.
Mücevher T.
Temiz ve ferah ortamı, yeni ekipmanlarıyla güvenilir bir merkez. Neredeyse bir yıldır, memnuniyetle gitmekteyim. Bu memnuniyette, güler yüzü ve profesyonelliğiyle Esin Hanım'ın çok büyük payı var. Ilk günden itibaren, deneyimi ve ilgisiyle, her türlü soruma samimiyetle yanıt verdi ve kaygılarımı ortadan kaldırdı. Bu vesileyle, kendisine bir kez daha teşekkür eder, Elos'u da ilgilenen kişilere öneririm.
Burcu K.
Elos lazer ile tanışalı yaklaşık 2 yıl oldu. Bu süre boyunca benimle ilgilenen Semra Hanım'a çok teşekkür ederim. Kullanılan cihazların kalitesi, hijyen ve çalışanları nedeniyle tercih edilebilecek sayılı polikliniklerden biri olduğunu düşünüyorum.
Naciye Y.
Hijyenik ve güvenilir ellere emanet olduğum bu merkezde özellikle Semra Hanım'ın ilgisi ve samimiyetinden çok memnun kaldım. Teşekkürler 😊
Işıl A.
Ortam çok temiz, çok ilgililer. Özellikle Esin hanım çok yardımcı oldu. Her konuda gönül rahatlığıyla gidebilirsiniz.
Fatma S.
Lazer bakımı yaptırdım ve çok memnun kaldım. Tum personel arkadaslara yakin ilgi ve alakalarından dolayı teşekkür ederim. Kesinlikle tavsiye ederim ve tek geçerim.
Salih D.
Gerek personel, gerek iş disiplini olsun gerçekten muazzam bi işletme eşimle birlikte geldik çok memnun ayrıldık. Tüm çalışan arkadaşları tebrik ediyorum. Bu tarz kaliteli işletmelerin ayakta kalması dileğiyle her şey gönlünüzce olsun ..
Eray U.
Lazer epilasyon için arkadaşlarımla birlikte çok yer gezdik ve araştırdık.Sonuçta aranan özellikler ve kriterlere uygun olan Elos Lazer'de 👍👍karar kıldık. İyiki de öyle yapmışız çünkü güler yüz, samimiyet, hijyen ve güven. Teşekkür ediyorum önce Semra Hanım'a, sonra Elos Lazer'e
Neşe B.
Güler yüzlü ve deneyimli personeliyle son derece profesyonel hizmet veren bir klinik. Gönül rahatlığıyla dostlarıma tavsiye ettiğim ve sonrasında hep olumlu dönüş aldığım, her geldiğimde aile sıcaklığını ve samimiyetini hissettiğim Ankaradaki tek adres.
Zeynep D.
Lazer epilasyon için bir çok yer araştırdım iyi ki de Elos'ta karar kılmışım. Temizlik ve ilgiden çok memnunum. Esin Hanım gerçekten işinde çok profesyonel, kendisini tanıdığım için mutluyum. Teşekkür ediyorum
Ebru A.
Her gittiğimde randevu saatlerine sadık kaldılar. Güler yüzle karşılandım. Özellikle Esin Hanım’a ilgisi için teşekkür ediyorum.
Yiğit Ç.
Çok temiz, düzgün bir yer. Tüm çalışanların ilgisi çok güzel. Özellikle Esin abla en başından beri bizimle yakından ilgilendi, herşey için ona teşekkür ederiz.
Görsev Ç.
Tamamen müşteri memnuniyeti için kendileri adamış bakanlık onaylı, güler yüzlü, açıklayıcı, yardımcı, doğru yönlendirici profesyonel bir ekip. Sıranızın gelmesini beklerken kendinizi şık bir cafedeymiş gibi hissettiren sunumlar 🍨🍧☕️. Birde engelli müşteriler için düşünülmüş hizmetler kesinlikle çizgisini çok üst seviyelere taşımış 👏🏼👏🏼👏🏼. İleride kızımda müşterileri olacak 🙈😅
Özgül Ş.
ELOS'ta kendinizi güvenilir ellere bırakırsınız. Çünkü işlerini profesyonelce yapan uzmanlar, sağlık bakanlığı onaylı klinik, hijyenik ortam, güleryüzlü çalışanlar, merkezi konum. ELOS'u diğerlerinden ayıran özelliklerden sadece birkaç tanesi.
Hümeyra U.