Referanslar

Simay Çağan G.

Önceliğinin hijyen ve sağlık olduğu bir yer. Lazer-epilasyon konusunda yeni cihazlar kullanımı sayesinde ben ve çevremde tavsiye ettiğim kişilerin çok memnun kalmasını sağladı. Epilasyon yaptırmak için klinik arayan herkese de şiddetle öneririm. Fiyatlarıda gayet uygun.

Devamını Oku »

Güldal B.

4 aydır düzenli bi şekilde lazer epilasyon uygulamasına geliyorum ve çok memnumum. Biz müşteriler ve hastalar olarak en çok dikkat ettiğimiz şeylerden birisi hijyendir. Elos poliklinik ailesi hem çok titiz hemde çok ilgili. Gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.

Devamını Oku »

Aslıhan B.

Lazer epilasyonumun 2.seansı ve cok güzel azalma gördüm. Çok memnun kaldım. Cihazlar son teknoloji olduğu için işlem esnasında herhangi bi acı ve ağrı olmadı. Gözü kapalı tercih edilebilecek kliniklerden birisi. Hem doktorlarıyla hem güler yüzlü personelleriyle çok ilgili ve çok hijyenik klinikler arasında. Özellikle Mine Hanım hastalarıyla ve müşterileriyle oldukça güzel ilgileniyor. Gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.

Devamını Oku »

Alev A.

13 yil önce geldim, tüm vücuta lazer yaptırdım, yıllardır tek tüy çıkmadı. Farklı yerlerde lazer yaptıran arkadaşlarım oldu sonuçtan memnun kalmadılar. Tüm personel çok kibar ve ilgili özellikle lazer uygulamami yapan esin hanım favorim, tek geçerim….mekanda hijyen kuralları ise hat safhada….

Devamını Oku »

Erva U.

Gayet de güzel bir polikinlik.kaç kez gittim hiç sıkıntı ya da şikayetim olmadı. Tamamen steril ve hijyenik ortam.çalışanlar da konuşkan ve güler yüzlüydü şahsen güzel ilgilenildi benimle.

Devamını Oku »